Гектор від тарганів – безпечний для людей засіб, який ефективно знищує рудих і чорних тарганів.
Гектор від тарганів - безпечний для людей засіб, який ефективно знищує рудих і чорних тарганів.

Гектор від тарганів – безпечний для людей засіб, який ефективно знищує рудих і чорних тарганів.

Виробник Росія: Гектор від тарганів 

Гектор від тарганів є безпечним інсектицидом для людей і тварин при вірному використанні. У житловому приміщенні шкідники гинуть за добу. Якщо тарган заліз у порошок, то смерть настає за 1 годину 15 хвилин, але якщо не заліз то буде жити.

Ви можете перейти на наступну сторінку до засобу від прусаків, який може вбити всіх тарганів і не треба контролювати чи вліз в порошок чи ні, препарат без запаху, без кольору, доступна цінакупити засіб від тарганів можна тут.

Засіб без запаху, при попаданні на шкіру жодних негативних реакцій не викликає. Безпечний навіть, якщо його проковтнути. Покидати житло всім членам сім’ї під час обробки не обов’язково. 

Дія препарату механічна, а не хімічна, тому в жодної комахи немає до нього стійкості. Компоненти в складі Гектору є дуже сильними, тому шкідник, який торкнувся до порошку гарантовано загине. 

Засіб має у своєму складі діоксид кремнію і борну кислоту. Смерть шкідників настає через добу. Ми провели експеримент для того, щоб показати дію Гектору в житловому приміщенні:

Прусак, який опинився в порошку і не може з нього вилізти помирає за 1,5 години, а шкідник, який все ж таки зміг виповзти гине через 2 години 30 хвилин. Відео експерименту: 

І діоксид кремнію і борна кислота є безпечними для людей і тварин. Діоксид кремнію є складовою частиною багатьох ліків, кремів, зубних паст, а борну кислоту використовують, як антисептик. Колись її навіть приймали всередину. 

Обробку можна проводити не виводячи з квартири членів сім’ї та домашніх улюбленців. Під час обробки не потрібно використовувати засоби індивідуального захисту. 

Діючими речовинами є компонент зубної пасти та антисептик.

Гектор від тарганів складається з двох діючих компонентів:

 • З очищеного дрібнодисперсного діоксиду кремнію – 75%. Це абсолютно безпечна речовина, яка не викликає отруєння та алергічної реакції, не пошкоджує шкіру і слизову оболонку. Його можна побачити в складі багатьох продуктів, як Е551, також його використовують для приготування кремів, зубних паст і таблеток;
 • Сьогодні є більш потужні антисептики, але борною кислотою і досі оброблять рани. 

Обидві діючі речовини є абсолютно безпечними при попаданні на шкіру або слизову оболонку. Не буде великої біди навіть, якщо випадково проковтнути засіб. 

Гектор складається тільки з борної кислоти та діоксиду кремнію. 

Ось так виглядає Гектор:

Гектор від тарганів - безпечний для людей засіб, який ефективно знищує рудих і чорних тарганів.

Діоксид кремнію додатково очищують для того, щоб порошок був максимально дрібним. Для того, щоб обробити поверхню потрібно натиснути на баночку і порошок струменем дрібного пилу виділиться з носику. Саме тому Гектором дуже зручно обробляти важкодоступні місця і щілини. 

Гектор руйнує травний тракт шкідників, зневоднює та стерилізує їх

Засіб водночас пошкоджує зовнішні покриви та травний тракт. 

Основною діючою речовиною є діоксид кремнію. Він витягує з тіла паразита всю вологу і руйнує хітиновий панцир.

Хітинова оболонка перетворюється на сито, тому волога дуже швидко випаровується з тіла таргана. 

Смерть шкідника в необробленому диоксиді кремнію:

Оброблений діоксид кремнію є ефективнішим і діє швидше через дрібнодисперсність порошку. 

Через пошкодження на панцирі в організм шкідника проникає борна кислота і призводить до порушення водного балансу. 

Гектор дуже легко прилипає до лапок таргана навіть, якщо комаха швидко пробігла по ньому. Опинившись у своїй схованці паразит буде облизувати лапки намагаючись звільнити їх від забруднення. Таким чином Гектор потрапляє в травний тракт таргана і починає поступово його вбивати. 

Важливо знати, що після контакту з Гектором шкідник буде відчувати сильну спрагу, а борна кислота діє значно швидше при контакті з водою.

Може бути так, що шкідник отримає маленьку дозу борної кислоти. Така кількість не зможе його вбити, але через неї тарган втратить здатність до розмноження. У чоловічих особин повністю блокується сперматогенез, а статеві органи самок сильно пошкоджуються.

Це означає, що паразити, які навіть один раз доторкнулись до засобу повністю втрачають здатність відтворювати потомство. Проте, якщо використовувати Гектор правильно, то всі таргани загинуть. 

На фотографії ви можете побачити тарганів, які померли під час випробування:

Можна помітити, що прусаки просто висохли. 

Молоді личинки переважно ховаються у схованках, тому вони не торкаються до порошку. Але дрібні шкідники харчуються екскрементами дорослих особин, в яких міститься достатня кількість борної кислоти для того, щоб вбити німфу. 

Гектор діє, поки залишається сухим

Гектор немає терміну придатності. Він залишається ефективним, поки є сухим. Інсектицид може вбивати паразитів навіть протягом кількох років. 

Завдяки такій здатності Гектор часто використовують, як засіб профілактики. Наприклад, якщо прусаки лізуть з сусідських квартир.

Комахи, які забруднились у засобі помирають за півтори години

Експеримент довів, що при постійному контакті з засобом шкідники помирають за 1 годину 15 хвилин:

Після контакту з порошком, якщо достатня його кількість опинилася на черевці та лапках, смерть настає через дві з половиною години. 

В умовах житлового приміщення прусаки гинули через добу. Таргани мали змогу пити воду і ховатися у схованках. З засобом контактували тільки тоді, коли пробігали по ньому.  

Умови експерименту максимально наближені до квартирних. Комахи більшу частину часу знаходяться на чистих поверхнях і тільки час від часу пробігають по порошку. В людській оселі завжди є доступ до води та їжі. Смерть тарганів наступає протягом доби. 

Таргани не можуть виробити стійкість до засобу

Немає жодного виду комах, які б виробили резистентність до Гектору. Це неможливо через те, що засіб діє механічно. Він руйнує шлунок і призводить до зневоднення, тому шкідник ніяк не може виробити до нього стійкість.

Отже, Гектор знищує паразитів, якщо вони час від часу контактують з ним. Якщо тарганів не стає менше, то ви обробили місця, де прусаки рідко пробігають або одночасно з вимиранням паразитів у вашу оселю лізуть сусідські таргани. 

Після контакту з Гектором живих комах не залишиться

Найефективніше Гектор знищує комах, які його їдять:

 • Прусаки, чорні та меблеві таргани
 • Лусочниці
 • Цвіркуни
 • Мурашки
 • Личинки жуків-шкіроїдів

Якщо засіб прилип до лапок або черевця, то шкідник також загине. Тому Гектор знищує: постільних клопів, павуків, бліх, міль, мокриць та багатьох інших шкідників. Для боротьби з цими комахами використовуйте Гектор проти постільних клопів. 

Гектор не несе жодної небезпеки для тварин і людей

При потраплянні Гектору не шкіру він не подразнює її і не викликає алергічних реакцій. Гектором не можливо отруїтися. Він безпечний навіть, якщо проковтнути або вдихнути невелику кількість порошку. 

Ми знайшли добровольця, який з’їв невелику кількість засобу і почував себе цілком нормально. 

Тому Гектор є безпечним при будь-якому контакті з ним:

 • Якщо порошок потрапив на шкіру рук;
 • Якщо маленька дитина або домашній улюбленець забруднилися в засобі;
 • Якщо злизати порошок з пальця;
 • Якщо Гектор потрапив у дихальні шляхи;
 • Якщо прусак з порошком на лапках пробіг по продуктах харчування 

При будь-якому контакті з Гектором, людина отримує його набагато менше ніж від щоденного чищення зубів чи від прийому таблетки. Вживаючи таблетки Полісорб людина отримує набагато більшу дозу діоксиду кремнію ніж при вдиханні засобу або потраплянні його в шлунок. 

Гектор складається тільки з двох компонентів і немає жодних допоміжних речовин, тому він не зможе вам нашкодити. 

Але варто перестрахуватися і обробляти квартиру в захисній масці для того, щоб не вдихнути велику кількість засобу. Після обробки струсіть порошок з одягу, помийте руки та обличчя. 

Засіб без запаху

Гектор зовсім немає запаху і поверхні оброблені ним, також не пахнуть.

Змити засіб дуже просто. Потрібно обтерти оброблені поверхні вологою серветкою або ганчіркою. Але не потрібно спішити змивати його. Засіб знищує комах, поки залишається сухим на поверхні. 

Неймовірно просте використання засобу

Порівнюючи з хімічними інсектицидами, Гектор набагато простіший і безпечніший у використанні. Під час обробки не обов’язково використовувати засоби індивідуального захисту і дотримуватись техніки безпеки. 

Для того, щоб позбутися від прусаків обробіть Гектором місця їх найчастішого перебування і пересування. Переважно це:

 • Плінтуси;
 • Щілини за плінтусами;
 • Кути; 
 • Задні стінки побутової техніки та меблів;
 • Підлога під меблями та технікою;
 • Підлога 15-20 см від стін; 
 • Під умивальником;
 • Під ванною; 
 • Тумби та ящики на кухні;
 • Під і біля ніжок кухонного столу; 
 • Підвіконня і під ними;
 • Батареї;

Дуже ефективно робити приманки з допомогою Гектору. Візьміть тарілочку і всередину покладіть шматочок хліба з капелькою олії. Навколо нього насипте порошок. Коли таргани будуть лізти до їжі, вони забрудняться і Гектор буде поступово їх вбивати. 

Для обробки кухні вам вистачить однієї баночки

Для того, щоб обробити кухню вам потрібна одна банка засобу. Якщо крім кухні вам потрібно обробляти ванну або туалет, то краще придбайте дві баночки Гектору.  

Для 1 кв. м. потрібно 5 гр. порошку. Цілої банки вам вистачить для 20 кв. м.  

Для кожної окремої кімнати вам знадобиться ще одна банка. 

Гектором не потрібно обробляти повторно

Порошок діє, поки залишається сухим. Він знищує тарганів протягом довгого часу. Важливо його не змити з обробленої поверхні. Великою перевагою є те, що Гектор знищує не тільки дорослих особин, а й молоде покоління. Тому не потрібно проводити обробку повторно. 

Для проведення обробки не потрібні додаткові пристосування

В одній банці є 100 гр порошку. Банка пластикова і має наконечник, який потрібно зрізати для того, щоб розпорошити засіб.  

Після обробки потрібно накрити наконечник заглушкою і зберігати банку в сухому місці. Терміну придатності немає. 

Склад: аморфний діоксид кремнію (SiO2) – 75%, борна кислота – 25%

Об`єм банки: 500 мл

Маса нетто: 100 г