Палач від клопів та інших шкідників
Палач - засіб від постільних клопів та інших шкідників

Палач від клопів та інших шкідників

Виробник Росія: Палач від клопів

Палач від клопів знищує комах за 8,5 хвилин при прямому попаданні. Засіб Палач – має сильний і дуже неприємний хімічний запах, він діє проти всіх видів домашніх шкідників, як написано в інструкції. Після висихання Палач вбиває блощиць, які доторкнулися до нього за 19 годин. Стійких шкідників до засобу не виявленою нами особисто, але відгуки українських споживачів в інтернеті різняться. Діюча речовина засобу інсектицид фентіон, його концентрація в препараті – 27,5%.

Якщо ви хочете ознайомитись або придбати більш сучасний засіб від клопів без запаху, без кольору по гарній ціні, можете перейти за посиланням тут і купити його з доставкою за 1 день.

Препарат Палач від виробника (ТОВ “Аліна Нова Проф” Росія). Має на кожній пляшечці голографічну наліпку і контактні дані.

Ще вчора цей інсектицид був одним із найпоширеніших засобів від домашніх клопів, який частіше ніж інші використовували у побуті в Україні. За літературними даними в більшості випадків саме Палач допомагає господарям самостійно позбутися від цієї напасті. Декларується, що потрібна всього одна обробка, хоча за біологією клопів треба мінімум дві, тому що на яйця в реальних квартирних умовах засоби не впливають, а пористі матеріали суттєво поглинають діючу речовину чим знижують ефективність.

Ефективний інсектицидний засіб від шкідників

Засіб Палач має ідентичну дію з деякими професійними засобами дезінсекторів. 

Діючої речовини, а саме фентіону в препараті аж 27,5%. Це дуже висока концентрація, тому перед обробкою квартири потрібно розвести Палач з водою і використовувати при оброці суттєвий захист органів дихання. Є різні співвідношення, все залежить від шкідників, яких ви хочете знищити:

 • Від клопів потрібно розвести дві пляшечки в одному літрі води, якщо зараження не критичне. У більш запущених випадках – три пляшечки на один літр води;
 • Від павуків, мурах і тарганів розведіть п’ять пляшечок в одному літрі води. 

Готовий розчин має молочно-біле забарвлення. 

Розпиліть засіб з допомогою пульверизатора у місцях найбільшого скупчення шкідників, а також у їх гніздах, схованках і місцях пересування. Разом з повітрям засіб потрапляє в дихальні шляхи паразитів, всмоктується в гемолімфу, досягає нервових гангліїв і блокує розщеплення нейромедіатора ацетилхоліну. Наслідком чого стає гальмування нервових сигналів, параліч і смерть. 

Ідентичну дію має засіб, який висох, якщо він потрапляє на тільця комах. Шкідники будуть проходити по обробленій поверхні та піддаватися контактній дії інсектициду. Сухі частинки проникають у хітинову оболонку і в гемолімфу, наслідком чого стає отруєння і смерть.

Якщо засіб потрапив у дихальні шляхи комахи, то смерть настане через 5-7 хвилин. 

Палач діє впродовж трьох тижнів завдяки контактній дій фентіону, але важливо його не змити. 

Неминуча смерть шкідників і паразитів приходить менш, ніж за пів години

Дезінсектори переконують, що вже через дві хвилини після початку обробки здихають перші особини. 

Більша половина помирає через 15-20 хвилин. 

Якщо місця переміщення шкідників у квартирі обробити так, як зазначено, то смерть будь-яких шкідників настане так само швидко. 

Чи можуть паразити виробити стійкість до Палача?

Сьогодні у синатропних шкідників виробленна резистентність до всіх груп інсектицидів в тому числі і до фентіолу. Тому, треба ретельно дотримуватися інструкції і ви зможете знищити будь-яких шкідників. 

Якщо не дотримуватись правил використання, то немає гарантій в тому, що ви зможете вивести паразитів. Були випадки коли господарі хотіли обробити цілі квартиру 2-3 пляшечками, а це надто мало або полінилися пошукати гнізда комах і обробляли тільки легкодоступні місця. 

Якщо після обробки Палачем ви виявили шкідників, то скоріш за все однієї обробки було не достатньо. Якщо після 2-3 знищувальних заходів ви помічаєте комах, то є майже 100% треба знінити засіб, а ще краще звернутися до фахівців. 

Палач дієвий проти будь-яких комах

Дуже часто Палачем знищують саме домашніх клопів. Але він дієвий і проти всіх інших паразитів:

 • Пилових кліщів
 • Прусаків, чорних, меблевих, туркменських тарганів. 
 • Багатоніжок
 • Мурах
 • Блох
 • Павуків
 • Платяної та кухонної молі
 • Імаго жуків-точильників і вусанів
 • Довгоносиків, шкіроїдів
 • Мокриць
 • Лусочниць
 • Мух і їх личинок
 • Комарів 

На всіх шкідників Палач має однакову дію. 

Скільки пляшечок Палачу потрібно для того, щоб обробити конкретне приміщення?

Залежно від виду комах та площі приміщення потрібна різна кількість засобу. 

 • Для того, щоб знищити блощиць потрібна одна баночка засобу на кожні 10 метрів квадратних. Завжди заокруглюйте в більшу сторону, тобто на 33 метри квадратних потрібно 4 баночки. Для кожного спального місця потрібна 1 пляшечка. Якщо ситуація запущена і ви страждаєте від клопів щодня, то множте кількість баночок на 1,5. 
 • Для знищення мурах і тарганів придбайте 5 баночок на кожні 10 метрів квадратних. 

Досвідчені покупці стверджують, що варто купувати не менше 5 баночок для житла. 2 або 3 баночок вам може не вистачити. Невелику кількість засобу купують для того, щоб спробувати, а потім придбати більшу кількість. Також 2 або 3 баночки купують для профілактики або для обробки придбаних меблів. 

Не зафіксовано випадків отруєння Палачем

Фентіон є небезпечним для людей і домашніх вихованців. Але якщо ви дотримуєтеся інструкції, то хвилюватися не варто.

Під час обробки у квартирі не повинні знаходитися люди та тварини. Людина, яка проводить обробку має використовувати засоби індивідуального засобу: рукавиці, респіратор, окуляри, одяг, який прикриває все тіло.  

Приходити додому потрібно, як мінімум через 2 години після обробки. За дві години засіб повністю осяде, висохне і буде повністю безпечним для людей і домашніх улюбленців. 

Нічого страшного не буде, якщо торкнутися до поверхні, яка оброблена Палачем. Від цієї мінімальної кількості ви не зможете отруїтися. Але не потрібно бути надто легковажними, краще вимийте предмети найчастішого користування.  

Перед тим, як повернутись у квартиру зробіть протяг і добре провітріть приміщення. 

Сильний специфічний аромат зникне після провітрювання за 4-6 годин, повністю позбутися запаху вдастся за тиждень. 

Палач, а також розчин з нього мають дуже різкий і неприємний запах. 

Після того, як провітрити квартиру і коли засіб повністю зникне, ви не будете відчувати аромату. Кілька днів можуть пахнути м’які меблі, але з часом вони також вивітряться.  

Препарат діє протягом трьох тижнів після обробки приміщення

Засіб, який висох має вигляд тонесенької плівки, її зовсім не помітно. Шкідники, які пробігають по обробленій поверхні торкаються лапками та тілом до засобу і як наслідок паразити гинуть. Така дія зберігається протягом 20 днів після обробки.  

Через пролонгований ефект з допомогою засобу можна проводити профілактику. Нанесіть Палач у ті місця через які комахи потрапляють у квартиру. 

Продавці регламентуть, що через 7 днів після обробки Палачем клопи, які торкнулися до нього здихають приблизно за добу.

Це дозволяє не обробляти приміщення кілька разів. Хоча у більшості випадків повторна обробка – це нормально. Це потрібно для того, щоб вбити покоління, яке підросло. Якщо використовувати Палач, то німфи, які з’являться на світ будуть лазити по оброблених поверхнях і також загинуть. У більшості випадків після обробки Палачем живих клопів ви не знайдете. 

Форма препарату

Палач можна придбати в пластикових пляшечках, які мають об’єм 6 мл. Кожна пляшечка має голограму, а кришечку можна відкрутити тільки після того, як ви зріжете кільце. 

Концентрований засіб має світло-коричневе забарвлення (схожий на слабкий чай). 

Склад: вода, фентіон (27,5%), стабілізатори, емульгатор, ароматизатор. 

Термін придатності: 3 роки в цілісній упаковці, 8 діб у розведеному вигляді.

Увага! Представлена ​​вище інформація не є схиленням до купівлі. За будь-якої консультацією слід звертатися до фахівців!