Гарантоване, швидке знищення клопів
Найкращі аерозолі та спреї від клопів

Гарантоване, швидке знищення клопів

Профільна дезінсекційна компанія надає послуги з оперативного та гарантованого знищення клопів в Києві за один день. Тільки якісні, багатокомпонентні, безпечні реагенти, сучасне обладнання, кваліфіковані, відповідальні співробітники.

Швидке знищення клопів – особливості

Позбутися від клопів вкрай складно своїми силами. Висока пристосованість шкідника до побутових хімікатів, швидке розмноження колонії комах не дозволяють назавжди знищити клопів самостійно.

Шкідники можуть проникнути в квартиру на одязі, в коробках або в книгах, переповзти з сусідньої квартири по вентиляції або через вікна, з під’їзду.

Достатньо проникнення однієї комахи в квартиру, щоб через місяць клопи поширилися по всіх приміщеннях оселі. Дуже важливо своєчасно реагувати у разі виявлення хоча б однієї комахи.

При обробці важливо враховувати, що знищення клопів не повинно обмежуватися тільки диваном або ліжком, де виявлений паразит. Клопи можуть бути виявлені в найнесподіваніших місцях – в книгах на полиці, під шпалерами, під плінтусами і підвіконнями.

Важливо створити захисний бар’єр тривалої дії, який знищує як дорослих особин, так і личинки шкідників. Для цього обробляються всі вентиляційні отвори і щілини під вхідними і балконними дверима, віконні прорізи, місця проходження труб водопостачання, каналізації.

При виїзді на об’єкт майстер визначає масштаб проблеми і підбирає оптимальний індивідуальний метод санітарної обробки квартири, гуртожитку або готелю.

Знищення клопів виконується методом «гарячий або холодний туман». Хімічний багатокомпонентний реагент розпорошується тонкою плівкою по всій зараженої поверхні, гарантовано проникає в усі важкодоступні місця і діє на шкідників кілька днів.

Методика проведення дезінсекції

Для знищення клопів підбираються складні реагенти з низькою токсичністю для людей і домашніх тварин тривалої дії на паразитів.

Засоби від клопів розпорошується по всіх поверхнях за допомогою спеціалізованого обладнання під високим тиском. Спеціаліст наносить отруйні реагенти методом «туман» у всіх місцях можливого скупчення клопів:

 • обробляються всі щілини і з’єднання диванів, крісел і ліжок;
 • гарантоване знищення постільних клопів вимагає ретельної дезінфекції матраців, оббивки м’яких меблів.

Важливо. Обережне нанесення розчинів гарантує збереження тканини і шкіри оббивки, бездоганного зовнішнього вигляду всіх частин меблів.

 • засіб розпорошується під плінтусами, порогами, підвіконнями, під дверними і віконними прорізами;
 • важливо обробити полиці з книгами, стики шпалер, стіни під килимами, підлога під лінолеумом і килимовим покриттям;
 • дезінсекційні засоби наноситься по стінах і задньої поверхні всіх предметів меблевого інтер’єру, по всіх щілинах і стиках;
 • тонким шаром реагент розпорошується по вентиляційних решітках, трубах водопостачання і каналізації.

На час обробки і протягом двох годин після, щоб знищення клопів було максимально ефективним, приміщення має бути порожнім і ретельно провітрене (відкриті всі вікна, створені протяги для вентиляція).

Засоби для знищення клопів, що застосовуються нашою службою в Києві відрізняються високою ефективністю і повною відсутністю неприємного запаху. Після обробки та провітрювання кімнати в ній абсолютно безпечно знаходиться і людям, і домашнім тваринам.

Підготовка до тотального знищення клопів

Перед приїздом дезінсектора важливо правильно підготувати приміщення:

 • прибрати всі дрібні предмети, косметику, особисті речі;
 • винести в інше приміщення кімнатні рослини;
 • діти і домашні тварини не повинні бути присутніми в будинку під час дезінсекції;
 • в зараженій кімнаті постільна білизна на який спали, підлягає прасуванню.

Після того, як знищення клопів було виконано, треба залишити приміщення на 2 години, а після постелити свіжу постіль.

Гарантоване знищення клопів буде досягнуто, якщо кілька діб не проводити вологе прибирання в кімнаті, щоб реагент знищив не тільки шкідників, але і їх личинки.

Позбутися від клопів швидко, за доступною ціною

Гарантуємо знищення клопів за один день:

 • обробка ефективними багатокомпонентними реагентами без запаху;
 • гарантія, що жодна комаха після обробки не буде виявлено в приміщенні;
 • повна конфіденційність;
 • дбайливе ставлення до предметів інтер’єру;
 • виклик фахівця доступний в будь-який зручний для клієнта, час доби;
 • розумні, доступні ціни;
 • відповідальність і професіоналізм.

Виконуємо гарантоване знищення клопів як в будинку або квартирі, так і в готелях, гуртожитках, хостелах, з видачею офіційного документального підтвердження проведення інсектицидної обробки препаратами, дозволеними до застосування Міністерством охорони здоров’я, в суворій відповідності з вимогами СанПіН.

Виконуємо на довгостроковій і разової основі планові профілактичні обробки громадських приміщень, місць тимчасового розміщення, транспорту з видачою офіційного висновку.

Купити засіб від клопів для самостійного лікування жилплощі можна тут https://www.muhoboika.com.ua/