Гектор проти клопів – засіб, що є безпечний для людей і нещадний для постільних клопів.
Гектор проти клопів – засіб, що є безпечний для людей і нещадний для постільних клопів.

Гектор проти клопів – засіб, що є безпечний для людей і нещадний для постільних клопів.

Виробник Росія: Гектор від клопів

Гектор від постільних клопів. Безпечний для людей і домашніх улюбленців засіб. Алергії та отруєння не викликає навіть, якщо його проковтнути. 

Клопи гинуть за 4 години в Гекторі.

Діоксид кремнію є основним компонентом засобу. Гектор повністю безпечний для тварин і людей. Препарат не подразнює шкіру і слизові оболонки, а також не викликає алергічної реакції або отруєння. 

Через високу гігроскопічність є дієвим для всіх шкідників. Інсектицид проникає в хітинову оболонку і призводить до зневоднення. Смерть настає через 3-4 години. 

Обробляти приміщення Гектором дуже просто, але шкідникам треба зайти на нього і сильно ним забруднитися. В домашніх умовах занадто тяжко цього досягнути, тобто розраховувати на 100% результат знищення всіх особин не варто. Якщо вам треба більш сучасна технологія в засобі для знищення клопів Вам сюди.

Термін придатності засобу Гектор необмежений, тому його дія триває доти, доки він залишається на поверхнях. Але звичайно, що ефективніше буде обробити максимальну кількість гнізд для того, щоб швидше знищити всіх паразитів. 

Діючою речовиною є компонент кремів, зубних паст і таблеток

Основним компонентом і діючою речовиною, а це 98% є дрібнодисперсний діоксид кремнію. Саме тому Гектор проти клопів є абсолютно безпечним для людей і домашніх улюбленців і не викликає отруєнь і алергічних реакцій. Діоксид кремнію – це добавка Е551. Її додають у креми, пасти та загусники.  

Також її додають до складу зубних паст, кремів і таблеток. Тому він є безпечним для людини не тільки при потраплянні на шкіру, а навіть при ковтанні. 

Під час виробництва Гектору, діоксин кремнію очищують для того, щоб готовий засіб був максимально дрібнодисперсним і прилипав до тільця паразита. 

Для того, щоб розпилити порошок струменем дрібного пилу, потрібно правильно натиснути на баночку. Саме тому проникаюча здатність є дуже високою. 

Чому Гектор вбиває паразитів

Діоксид кремнію проникаючи в хітиновий панцир комахи призводить до зневоднення. 

Засіб є дрібнодисперсним, тому ним дуже легко обробити велику площу. Порошок потрапляючи на тіло паразита починає вбирати в себе всю вологу і жири. 

Потрапляючи на хітинову оболонку викликає ряд послідовних реакцій:

 1. Вбирає в себе віск з тільця паразита, тому хітиновий панцир з міцного щита перетворюється на сито;
 2. Через утворені пошкодження витягує всю вологу;
 3. Також одночасно з дією засобу, рідина самостійно випаровується;
 4. Паразит помирає через зневоднення.

Оброблений діоксид кремнію є ефективнішим, тому що він дрібніший і може більше вбирати в себе вологи. 

Чим більше порошку буде на комасі, тим швидше настане смерть. Клопи, які пробігають по обробленій поверхні торкаються до засобу лапками і тільцем. Порошок легко прилипає і починає діяти. 

Термін придатності препарату необмежений. Він діє поки є на поверхні та поки сухий. Це дуже вигідно, якщо порівнювати Гектор з іншими хімічними засобами. Переважно інсектициди діють тільки декілька днів і вимагають повторного нанесення. 

Гектор вбиває всіх паразитів

Гектор є дієвим для будь-яких членистоногих, від нього гинуть:

 • Постільні клопи
 • Таргани, чорні, меблеві та туркменські 
 • Фараонові та інші мурашки
 • Блохи та їх личинки
 • Пилові та іксодові кліщі
 • Павуки
 • Багатоніжки, в тому числі кивсяки та мухоловки
 • Мокриці
 • Харчова і платтяна моль
 • Жуки: точильщики, вусані, довгоносики, шкіроїди та личинки деяких з них. Личинки точильщиків і вусанів Гектор не зможе вбити через те, що на час свого розвитку вони надійно сховані в деревині 
 • Личинки мух
 • Слимаки та равлики

Є паразити, які їдять засіб, тому їх потрібно труїти спеціальним Гектором від тарганів. До таких комах відносяться: таргани, мурахи та лусочниці. В Гектор від тарганів додають борну кислоту, тому він є дієвішим. 

Важливо розуміти, що шкідники, які живуть у підвищеній вологості можуть вижити. Якщо на тіло слимака потрапив засіб і після цього він залізе під вологий камінь, то шкідник зможе поповнити записи рідини з мокрої землі. Тому ефективним засіб є в приміщеннях, у яких немає джерел вологи.  

Комахи помирають через 3-4 години

Було проведено два експерименти для того, щоб перевірити ефективність Гектору. Першого разу в ємність з інсектицидом ми помістили дорослих особин. Це було зроблено для того, щоб перевірити наскільки легко порошок прилипає до лапок клопів і через скільки часу паразити загинуть. 

Під час другого експерименту ми вирішили обробити засобом не всю поверхню, а тільки шматочок картону. Це було зроблено для того, щоб перевірити чи не бояться комахи засобу та чи не будуть вони обходити оброблене місце. 

Під час першого випробування паразити поздихали через 4 години. Троє з чотирьох загинули через 3 години. Засіб ми насипали невеликими гірками, але шкідники виявились дуже неохайними та рознесли порошок по всій ємності. Отже, висновки:

 1. Кровосисні комахи помирають від контакту з інсектицидом. Засіб діє навіть, якщо клоп просто торкається до нього лапками, не потрібно обсипати порошком кожного шкідника;
 2. Комахи дуже забруднюються в порошку і самостійно його розносять. Засіб легко прилипає до червця і лап. 

Ви можете переглянути, як все відбувалося на відео:

Під час другого випробування смерть настала через 5 годин 20 хвилин. Засіб контактував з комахами тоді, коли вони залазили в картон. Висновки з другого експерименту:

 1. Паразити не обходять оброблені місця, вони його не бояться;
 2. В цілях економії можна обробити тільки місця найчастішого пресування і переміщення комах. 

Немає паразитів, які виробили стійкість до Гектора

Резистентність до засобу не виробляється в жодного виду шкідників. Дія інсектициду не хімічна, а механічна. Тільки хімічні речовини нейтралізуються білками в організмі комахи, що призводить до резистентності. Гектор призводить до зневоднення механічним шляхом, тому нейтралізувати його дію ніяк не вийде. 

Отже, Гектор є смертельним для будь-яких шкідників. Всі вони помруть, якщо торкнуться до нього. Якщо після обробки ви помічаєте, що кількість паразитів не зменшилася, то причина може бути в неправильному використанні препарату або в тому, що комахи лізуть ззовні. 

Абсолютно безпечний для людей і домашніх вихованців

Гектор є зовсім нешкідливим засобом. Не буде нічого страшного навіть, якщо його проковтнути або вдихнути. При попаданні на шкіру також ніякої реакції немає. 

Якщо вдихнути дуже велику кількість засобу, то можна подразнити слизову оболонку. Але для цього вам потрібно навмисно його вдихати. Якщо дотримуватися інструкції, то хвилюватися не варто. 

Гектор безпечний, якщо:

 1. Випадково опиняється на шерсті домашнього улюбленця і тварина його злизує;
 2. Потрапляє на руки дорослої людини або дитини;
 3. Потрапляє на матрац. Замініть білизну і спіть спокійно, Гектор вам не нашкодить;
 4. Потрапляє на обличчя людини, яка проводить обробку;
 5. Порошок підіймається у повітря через протяг і людина вдихає його. Така невелика кількість засобу не зробить вам шкоди. 

Основну речовину Гектору використовують при виробництві таблеток, кремів і зубних паст. Аналогом активованого вугілля є сорбент Полісорб. Насправді це 100% діоксин кремнію, його використовують для прочищення шлунку. Отже, Гектор настільки безпечний, як і Полісорб або зубна паста, якою ви щодня користуєтесь.

Гектор не має запаху і не забруднює поверхні

Гектор – це білий дрібний порошок. Він легкий, не має смаку та аромату. Не відлякує комах, але і не приваблює їх. Паразити не звертають на нього уваги та не відчувають жодної небезпеки. Домашніх вихованців також не приваблює.

Порошок дрібнодисперсний, тому при обробці осідає на одяг і руки. Після обробки струсіть його з одягу і помийте руки. Гектор легко і рівномірно осідає на поверхнях. Важливо його не змити. Якщо Гектор потрапив на поверхні, які мають бути чистими, то просто протріть їх вологою серветкою або ганчіркою. 

Використовувати Гектор простіше ніж хімічні засоби

Для того, щоб позбутися від паразитів обробіть Гектором:

 • Схованки комах – тріщини, щілини, отвори;
 • Місця їх пересування;
 • Поверхні, на яких є екскременти шкідників або скинуті хітинові оболонки.

Якщо вашою метою є клопи, то обробіть Гектором:

 • Щілини та шви м’яких меблів
 • Каркас ліжка
 • Шви матрацу
 • Над плінтусами та під ними
 • Під тумбами та іншими меблями

Ви можете переглянути відео і зрозуміти, як саме проводити обробку та які місця обробляти:

Якщо ви не зможете знайти всі гнізда клопів, то паразити все одно загинуть. У засобу необмежений термін придатності. Він діє поки залишається сухим на поверхнях. Тому обробіть місця найчастішого перебування клопів і один за одним вони будуть здихати. Є невеликий мінус в тому, що Гектор діє повільніше ніж сильні хімічні засоби. Але те, що Гектор абсолютно безпечний і легкий у використанні є вагомим плюсом. 

Насипте порошок у тарілочки та залиште їх під ніжками ліжка. Кровосисні комахи, які будуть йти на трапезу забрудняться в порошку і загинуть. 

Таким способом можна також травити тарганів і мурах. У тарілочку насипте порошок, а в центрі покладіть цукерку або шматочок хліба і капніть на нього олії. Паразити, які відчують аромат приманки полізуть до неї та забрудняться в порошку. 

Також Гектор можна використовувати, як засіб для профілактики. Обробіть ним місця потрапляння комах у житло.  

Чи є недоліки

Єдиний недолік – це те, що Гектор не вбиває паразитів за 2 години, як хімічні інсектициди. Навіть, якщо ви обробите гнізда, то клопи загинуть не раніше ніж через 3-4 години. А комахи, які не були обробленні помруть ще пізніше, коли виповзуть зі своїх схованок і торкнуться до порошку. 

Це одночасно і недолік і перевага. Гектор з дуже ефективним засобом профілактики без терміну придатності. Порошок буде діяти поки буде сухим. 

Мінусом також є те, що Гектор ефективно використовувати тільки в приміщеннях де немає джерел вологи. Він не підійде для обробки підвалів і басейнів. Від високої вологості засіб намокає і береться грудочками. Мокрий порошок не є ефективним. Дієвим Гектор є тільки в помірно вологих приміщеннях. 

Для того, щоб обробити однокімнатну квартиру вам потрібна тільки одна баночка Гектору

Кількість витраченого засобу в кожній квартирі різна. Все залежить від меблів і від того з ким саме ви боретеся. 

Одна баночка містить 100 гр засобу. Цього вам вистачить для того, щоб обробити однокімнатну квартиру. 

Якщо ваша квартира більша, то кількість розраховується за формулою: 5 гр засобу на 1 кв. м.

Однієї баночки вам вистачить для обробки 20 м. кв. 

Форма випуску

Гектор продається в м’яких пластмасових баночках з кришечкою, яка закручується наконечник. Для того, щоб розпилити порошок зріжте наконечник і різко натисніть на баночку. З отвору виділиться порошок.  

Кожна упаковка має ковпачок. Після використання закрийте ним отвір. 

У комплекті йде коротка інструкція з малюнками.