Найкращі аерозолі та спреї від клопів
Найкращі аерозолі та спреї від клопів

Найкращі аерозолі та спреї від клопів

Зміст:

 1. Яка різниця між аерозолем і спреєм  
 2. Як використовувати аерозоль
 3. Рейтинг аерозолів

    3.1. Раптор – професійне знищення клопів

    3.2. Дихлофос – засіб, перевірений роками

    3.3. Чистий дім super – універсальний захист

 1. Кращі спреї від постільних клопів

     4.1. Спрей без запаху Біопротектор

    4.2. Палач – засіб для знищення паразитів 

Аерозолі користуються великою популярністю. Розпилений засіб потрапляє в організм комахи та вбиває її. Є багато компаній, які займаються виробництвом аерозолів та спреїв.

Яка різниця між аерозелем і спреєм

Багато людей думають, що аерозоль і спрей – синоніми. Але є велика різниця між цими двома засобами. Основною відмінністю є спосіб використання:

 • Засіб у формі аерозолю розпорошується під тиском газу.
 • Засіб у форму спрею розпорошується завдяки механічному впливу на мікронасос, прикладом є пульверизатор. 

Ефект від аерозолів нетривалий і ефективний тільки при прямому потраплянні засобу на комаху. Аерозолі діють протягом чотирьох годин після обробки. 

Після обробки спреєм залишається тонка плівка на поверхні, яка діє протягом кількох годин.

Часто людини називають спрей аерозолем і навпаки. Спреї та аерозолі є досить ефективними та підкорили своєю дією багатьох людей. 

Плюси:

 • прості та зручні у використанні;
 • низька ціна;
 • економічне використання;
 • миттєве знищення паразитів;
 • запах швидко вивітрюється.

Недоліком є те, що квартиру потрібно обробляти кілька разів.

Як використовувати аерозоль

Перед обробко потрібно підготувати приміщення для того, щоб засіб подіяв на 100%

 1. постільну білизну поперіть у гарячій воді, попрасуйте або обробіть парогенератором; 
 2. зніміть матрац, розкладіть ліжко і диван.
 3. Відсуньте від стін меблі та забезпечте вільний доступ до всіх важкодоступних місць, паласи зніміть. 

Аерозолі є безпечними, якщо дотримуватися інструкції. Якщо засіб попаде в організм людини він може призвести до інтоксикації. Важливо дотримуватися техніки безпеки: 

 • Під час обробки вам знадобиться маска, рукавички та одяг з довгими рукавами, який прикриває тіло;
 • Перед початком обробки потрібно вивести з квартири людей і тварин; 
 • Обробляти поверхню слід з 20 сантиметрів;
 • Щедро обробіть гнізда клопів, а також місця їх пересування і схованки; 
 • Після обробки щільно закрийте вікна і покиньте квартиру на кілька годин;
 • Пізніше провітріть всі кімнати та помийте мильно-содовим розчином предмети з якими ви щодня контактуєте.

Рейтинг аерозолів

Важливо, щоб на флаконі писало, що засіб знищує саме постільних клопів. Універсальні засоби не такі ефективні, як засоби проти клопів.

Раптор - професійне знищення клопів

Ціна 119 грн.

Раптор – є ефективним засобом проти клопів. У складі є два моцних інсектициди та допоміжні речовини:

 • альфациперметрин – на паразитів діє контактно-кишковим шляхом. Ефективний під прямими сонячними променями та при високій температурі;
 • неопінамін форте – руйнує нервову систему клопів;
 • синергист пипероніл бутоксид – збільшує дію інсектицидів і прискорює смерть. 

Виробник запевняє, що перший результат видно вже через 15 хвилин. Засіб проникає крізь хітинову оболонку і вбиває комаху. Після обробки Раптор продовжує знищувати клопів і захищає квартиру від нових комах. 

Важливо розуміти, що Раптором можна обробляти дивани, ліжка, але категорично заборонено обробляти ним подушки та постільну білизну!

Відповідно до інструкції повертатися у квартиру після обробки можна через 15 хвилин. Після повернення потрібно провітрити всі кімнати. 

Відгук 

Була шокована коли побачила клопів на своєму ліжку. Дуже розгубилася і не знала з чого починати. Побігла в магазин і продавець порадив мені Раптор. Коштує недорого, але запах паскудний. Провітрювала квартиру я досить довго, ніяк не міг вивітритися. Я обробила всю квартиру і клопи зникли. Була здивована, що так швидко від них позбулась, бо чула, що люди страждають від паразитів місяцями та ніяк не можуть їх знищити. На всякий випадок я провела повторну обробку, одного флакону мені цілком вистачило. Стежу за ситуацією.

Вероніка, Ірпінь

Дихлофос - засіб, перевірений роками

Ціна 60 грн.

Засіб взяв назву від радянського інсектициду, але сьогодні він має зовсім інший склад. Запах у сучасних препаратів не такий хімічний і зі своїм завданням вони справляються краще. 

Дихлофос Варан Форте Антиклоп виготовлений для ефективного знищення постільних клопів. В нього входять такі інсектициди: 

 • тетраметрин;
 • циперметрин;
 • диметил дихлорвініл фосфат.

Виробник запевняє, що запах вам не принесе неприємностей, а засіб ефективно знищить паразитів. Але почитавши відгуки можна побачити, що запах все ж таки досить неприємний і потрібно проводити обробку в масці. 

Переваги: 

 • доступна ціна;
 • можна купити в будь-якому побутовому магазині;
 • клопи не мають до нього стійкості;
 • засіб знищує паразитів протягом 20 днів;
 • не залишає плям і слідів.

Для 30 м. кв. вам знадобиться один балон. Під час обробки потрібно закрити вікна і двері, після обробки покиньте квартиру на 20 хвилин. 

Відгук 

Почали винаймати квартиру і після сну часто з’являлися червоні плямки на тілі. Подивилися в інтернеті і зрозуміли, що нас кусають постільні клопи. Я одразу подзвонив власниці та повідомив, що її квартира заражена клопами. Вона віднєкувалася і ніяк вирішувати проблему не збиралася. Тому взявши себе в руки я відправився в магазин і побачив там засіб Антиклоп. Вирішив не бігати в магазин кілька разів і купив одразу кілька флаконів. Обробили всю квартиру, не забули про диван. Кілька днів клопи повільно повзали мов п’яні, але апетит у них не знизився. Жінка купила засіб, який можна наносити на тіло, щоб спокійно спати та не чухатися цілими днями. Ми подумали, що Антиклоп не подіяв і через 3 дні обробили квартиру знову. Аж тоді ми помітили, що клопів поменшало. Повністю вивести паразитів змогли після п’ятої обробки.

Вадим, Вишневе

Чистий дім - Super

Ціна 135 грн.

Спрей Чистий дім super – це універсальний засіб від усіх паразитів. У компанії є девіз: «Універсальний захист». У складі два інсектициди – перметрин і циперметрин. Нав’язливого аромату немає, але присутній залишається протягом трьох діб. 

Відгук 

Купила Чистий дім super, щоб знищити ос, які облюбували мій балкон. Запах дійсно є і це для мене не було сюрпризом. Чоловік одного прекрасного дня привіз із відрядження клопів. Такий собі сувенір я вам скажу, на любителя. Але маємо, що маємо і я приступила до обробки квартири. У мене залишився майже повний балончик, тому купувати щось нове я не стала. Швиденько все обробила, ліжко і плінтуси також не обділила увагою. Після першої обробки помічала нахаб, але вони були якісь надто повільні та ледь рухалися. Обробила повторно, сплю спокійно, але укуси на ранок поки є. 

Юлія, Львів

Кращі спреї від постільних клопів

Спреї є дуже популярними серед людей, які бажають звільнити від комах своє житло. Переважно засіб потрібно розвести у воді, налити в пляшку з пульверизатором і обробити розчином приміщення. Але з 2020 року з’явився готовий до застосування спрей Біопротектор у великому флаконі з пульверизатором у комплекті.

Спрей без запаху Біопротектор

Ціна 288 грн.

Є представником групи мікрокапсульованих препаратів. До складу входить лямбда-цигалотрин, в найбільших мікрокапсулах. Самий потужний засіб проти клопів і один з найменш токсичних для людей і тварин. Після розпорошення частинки засобу залишаються на поверхнях і прилипають до лапок і тільця комахи, яка по них пробігла. Речовини проникають в організм клопа і призводять до паралічу повільно вбиваючи його. Шкідник несе отруту в гніздо і заражає своїх родичів. 

Як і інші засоби, Біопротектор не вбиває яйця клопів. Але він діє протягом двох тижнів, тому молоде покоління також попадає під згубний вплив засобу. 

Флакон має 700 мл готового розчину, перед застосуванням біопротектора від клопів необхідно ознайомитися з інструкцією. Запах зовсім немає, для обробки 50-100 м. кв. знадобиться один-два флакони. Купити засіб можна тільки в інтернеті, але доставляють за 1-2 дня.

Відгук 

Не знала, що у мене гості, поки однієї ночі не прокинулася, щоб попити води. Ввімкнула світло і побачила темну цятку на стіні. Я подумала, що то мушка якась і прибила її тапком. Вирішила роздивитися і щось мені ніби підказало, що то не мушка. Я оглянула стіну і плінтуси. Під шпалерами знайшла ціле гніздо клопів! Йой, заснути я вже не змогла і почала шукати засоби проти паразитів. Мені важливо, щоб не було дуже хімічного запаху. Знайшла Біопротектор від клопів, його рекомендували багато людей. Наступного дня мені прислали посилку і я вирішила в той же день обробити квартиру. Прочитала інструкцію, зробила все як слід і обробила все, що змогла. Більше клопів не було і я дуже цьому тішуся. 

Оксана, Тростянець

Палач – засіб для знищення паразитів

Ціна 65 грн. 

Виробник Росія. Діючою речовиною є фентіон у концентрації 25%. Присутній сильний запах, саме завдяки йому клопи швидше здихають, але в квартирі тиждень буде неприємний запах.

Якщо ситуація не критична і клопів не багато, то вам вистачить однієї обробки. Повністю очистити квартиру від паразитів можна за два тижні. 

Для обробки 5 кв. м. або одного дивана вам потрібен один флакон. Для всієї квартири купіть 20-25 флакончиків (1300 – 1625 грн).

Відгук 

Моя мама жалілася, що у неї чухається спина і руки. Думала, що це алергія, але вона не проходила цілий місяць. Пішла до лікаря і почула, що це клопи. Я почала шукати, як їх вивести. Не одну годину провела перед комп’ютером і вирішила зупинитися на засобі Палач. Замовила 25 флаконів на всякий випадок, щоб не платити двічі за доставку. Обробили мамину квартиру, і вирішили переночувати в мене. Після повернення побачили на підлозі сотні дохлих клопів. Після обробки мама спить спокійно і більше від укусів кровожер не страждає. 

Ельза, Київ