Фас – спеціалізований інсектицидний засіб, який знищує тарганів
Фас - спеціалізований інсектицидний засіб, який знищує тарганів

Фас – спеціалізований інсектицидний засіб, який знищує тарганів

Виробник Росія: Фас від тарганів 

Виробник засобу – ТОВ «Агровіт» Росія. При прямому потраплянні смерть настає через 21 годину.

Таргани, які пробігли по обробленій поверхні помирають за 18-26 годин. 

В одній баночці міститься 100 грам таблеток, які розчиняються у воді. Цього вистачить для того, щоб обробити 170 м. кв. 

Фас від тарганів – це високоефективний препарат для знищення прусаків. його використовують у будинках, квартирах і будь-яких інших приміщеннях. Часто використовується спеціалізованими службами. Ним обробляють лікарні, школи та дитячі садки. 

Фас знищує прусаків навіть після висихання. Таргани та личинки гинуть через 26 годин. Якщо засіб потрапив на комаху, то вона загине через 21 годину. Через таку маленьку різницю набагато простіше обробити місця найчастішого пересування шкідників, ніж шукати кожне гніздо і схованку.

Для людей і тварин Фас не несе шкоди, якщо дотримуватись елементарних правил безпеки. 

Фас є аналогом професійних препаратів минулого сторіччя

Діючою речовиною є дельтаметрин –використовується з 1975 року, його концентрація 1% (1 г дельтаметрину на 100 г). Проникає в хітинову оболонку і має нервово-паралітичну дію. За літературними даними ефективно знищує всіх шкідників.  

Речовина порушує роботу натрій-калієвих каналів у нервових клітинах паразита і призводить до підвищеного викиду ацетилхоліну. Як наслідок, наростає нервове збудження і комаху паралізує. 

Дія Фасу зберігається, якщо засіб потрапляє в травний тракт або контактує з тілом комахи. Дельтаметрин швидко проникає крізь хітинову оболонку і потрапляє в гемолімфу. Тому Фас знищує комах навіть, якщо оброблені ним поверхні висохли. Частинки засобу прилипають до лапок і тільця, потім вони проникають в організм комахи та отруюють її. 

Дельтаметрин – інсектицид групи піретроїдів. Раніше професійні дезінсектори обирали засоби з ним для обробки сильно заражених приміщень. Фас є аналогом професійних засобів, ним можна обробляти житлове приміщення самостійно і без особливої підготовки. Але краще застосувати готовий засіб без придбання додаткового обладнання, який розрахований для сучасних умов мегаполісів: Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Харкова, якщо зацікавились Вам сюди.

Фас вбиває всіх шкідників

Фас ефективно знищує всіх синантропних комах. Діюча речовина вбиває всіх безхребетних, а саме:

 • Прусаків, чорних і меблевих тарганів;
 • Постільних клопів;
 • Бліх;
 • Платтяних вошей;
 • Мурашок всіх видів;
 • Харчову і платтяну міль;
 • Жуків: точильників, довгоносиків, шкіроїдів, хрущаків;
 • Багатоніжок: кивсяків, сколопендрів, кістянок, мухоловок;
 • Павуків;
 • Мокриць;
 • Пилових кліщів.

Але найбільш ефективним Фас є проти тарганів.

Фас вбиває тарганів без участі людини

Фас стає найбільш ефективним після висихання. Рідкий засіб знищує шкідників за 21 годину, а сухий – за 26. 

Це зовсім невелика різниця, але вам не потрібно шукати кожну схованку і кожне гніздо. Потрібно тільки нанести засіб на поверхні та чекати результату. Це дуже економить ваш час, можна зайнятись чимось більш приємним.

Обробіть засобом поверхні, де пробігають таргани. Фас прилипатиме до їх лапок, тільця і вбиватиме паразитів.

Набагато легше обробити місця пересування, ніж шукати всі гнізда і розбирати меблі. 

Отже, Фас зекономить ваш час і буде діяти без вашої участі. Це велика його перевага в порівнянні з іншими інсектицидами. 

Засіб, який висох продовжує вбивати шкідників протягом чотирьох тижнів

Виробник переконує, що через 4-6 тижнів після обробки засіб буде знищувати тарганів. За цей термін ви гарантовано позбудетесь від всіх комах і захистите житло від нових гостей. 

Якщо до вашої квартири випадково завітав тарган, то Фас знищить його, як і всіх інших шкідників. 

Якщо ви підозрюєте, що таргани лізуть від сусідів, то краще знайти ці місця і перекрити їх. 

Сухий Фас безпечний для тварин і людей, якщо не має прямого контакту

Сухий засіб від тарганів безпечний і не несе ніякої загрози людям і тваринам, якщо з поверхнями немає контакту. Після обробки помийте поверхні з якими щодня контактуєте, з інших місць змивати Фас не потрібно. Шкідники будуть пробігати по оброблених поверхнях і гинути. 

Не буде біди, якщо до поверхні на якій є Фас доторкнеться людина. Після миття рук засіб повністю змиється. При випадковому потраплянні засобу в рот – промийте рот декілька разів холодною водою і вийдіть на свіже повітря. 

Фас висихає тонкою плівкою і не підіймається в повітря, не потрапляє в дихальні шляхи та очі. 

Небезпечною є обробка з допомогою аерозольного засобу. Тому дуже важливо дотримуватися інструкції та техніки безпеки.

Засіб без запаху

Засіб у формі таблеток і розчин з них не мають запаху і не залишають плям. Коли Фас висихає його зовсім не видно і не відчутно. 

Через те, що Фас без запаху, таргани нічого не підозрюючи бігають по оброблених поверхнях і гинуть. 

Для того, щоб двічі обробити квартиру вам вистачить однієї баночки

У кожній баночці є 100 грам таблеток. Відповідно до інструкції розчиніть 12 грам в одному літрі води. З цілої баночки у вас вийде 8,5 літрів готового розчину. На 1 м. кв. вам потрібно 50 мл розчину. Для того, щоб обробити 20 м. кв. вам знадобиться 1 літр розчину. 8,5 літрами ви зможете обробити 170 м. кв.  

В кожні баночці є від 22 до 34 таблеток. Це залежить від партії, але загальна вага всіх таблеток – 100 грам. Щоб зрозуміти, яку вагу має одна таблетка потрібно розділити 100 грам на їх кількість. Так ви зможете розрахувати потрібну кількість таблеток для приготування розчину. 

Враховуючи обробку меблів, стін і побутової техніки вам гарантовано вистачить кількості отриманого розчину навіть на дві обробки.