Відповідальна, професійна дератизація

Відповідальна, професійна дератизація

Сертифікована компанія надає послуги з комплексної дератизації квартир, приватних будинків, промислових і торгових площ, складів, сільськогосподарських будівель і сховищ.

Гарантована відповідальна дератизація в Києві, оперативне знищення будь-яких видів гризунів – мишей, щурів, полівок, кротів, з видачею офіційного підтвердження про виконані роботи для перевіряючих організацій (СЕС та інші).

Способи і види дератизації

Вибір способу знищення гризунів фахівець компанії вибирає тільки після вивчення особливостей приміщення. Важливо визначити чисельність колонії шкідників, знайти місця їх скупчення, щоб підібрати оптимальний метод знищення.

Максимальний ефект дає об’єднання декількох методів – механічного та хімічного, ультразвукового.

  • механічний метод застосовується в приміщеннях для зберігання харчових продуктів, на об’єктах громадського харчування, в шкільних і дошкільних установах, в приватних будинках і на об’єктах сільського господарства, де отруйні хімікати можуть вплинути на здоров’я тварин;
  • хімічний метод знищення гризунів – ефективний спосіб тривалої дії;
  • ультразвуковий метод – звукова хвиля певної частоти гнітюче впливає на тварин, і вони залишають периметр.

Кожен спосіб має свої переваги і недоліки. Підібрати оптимальний варіант можна тільки після огляду приміщень. Важливо ознайомитись з планами системи вентиляції, матеріалами стін і перекриттів будівлі, особливості підвалів і горища.

Механічний спосіб

Механічні пастки і закриті контейнери з отруйною приманкою, абсолютно безпечні для дітей і домашніх тварин, повинні бути розставлені в місцях постійного пересування гризунів.

Механічний метод підходить, якщо не спостерігається тотальне нашестя щурів або мишей. Кілька шкідників легко і швидко відловлюються і утилізуються фахівцями компанії.

Хімічний спосіб

Вибір багатокомпонентних реагентів для обробки підбирається з урахуванням площі оброблюваного приміщення, наявності домашніх тварин, чисельності колонії шкідників, особливостей їх поширення і розмноження. Для великих площ і важкодоступних об’єктів (система труб водопостачання, вентиляції і каналізації, підвали багатоквартирних будинків) фахівці рекомендують застосовувати метод «холодний туман».

Розпилення реагенту за допомогою спеціальної техніки забезпечує рівномірне покриття всіх поверхонь, в тому числі важкодоступних місць, отруйною речовиною. Створюється потужний захисний бар’єр, який перешкоджає появі гризунів протягом тривалого часу.

Підбір складу отруйної речовини залежить від виду шкідників, їх кількості та місць скупчення.

Використовувані сертифіковані препарати відповідають вимогам СанПіН.

Ультразвуковий метод

Безпечне відлякування шкідників певною частотою ультразвукових хвиль. На відміну від побутових приладів, які охоплюють невелику площу і не гарантує ефективного позбавлення від мишей, щурів і кротів, сучасне професійне ультразвукове обладнання гарантує повну очистку території від шкідників.

Рекомендується комбінувати УЗ-метод в комбінації з хімічним, для створення бар’єрного кордону.

Пест-контроль об’єктів

Моніторинг і контроль чисельності гризунів, членистоногих, комах та інших шкідників (пест-контроль) – гарантія забезпечення безпеки будь-якого об’єкта на професійному рівні.

Для кожного об’єкта фахівці розробляють індивідуальну схему захисту по системі ХАССП. Аудитори компанії проводять всебічну оцінку ефективності обраних способів, інших дезінсекційних робіт, способів захисту від птахів. Аналізується комплекс захисних робіт, підбирається безпечний метод обробки приміщень і площ, без ризику зараження тварин, харчових продуктів.

Знищення гризунів і кротів – оперативно, за доступною ціною, з гарантією якості

Дератизація квартири, парадних, підвалів багатоповерхових будинків – вартість робіт залежить від кількох важливих параметрів:

  • площі оброблюваних приміщень;
  • обраного способу знищення гризунів;
  • набору застосовуваних хімікатів і реагентів;
  • розмірів колонії шкідників.

Після всебічного огляду об’єкта, з’ясування важливих нюансів і особливостей кожного конкретного приміщення майстер компанії може підібрати найкращий спосіб позбавлення від щурів, мишей.

Повне і тотальне знищення кротів на дачних ділянках і великих сільськогосподарських площах із застосуванням безпечних механічних і хімічних засобів від кротів. Гарантія створення ефективного захисного бар’єру від шкідників на тривалий період часу.

Очищення від гризунів і шкідників приміщень, призначених для зберігання продуктів, обробка городів і сільськогосподарських площ виконується відповідно до вимог СанПіН із застосуванням безпечних реагентів, які не роблять негативного впливу на грунт, рослини, тварин і дозволені до застосування на об’єктах для зберігання і реалізації продуктів харчування.

Надаємо послуги із захисту приміщень від гризунів на постійній основі для підприємств і організацій всіх форм власності. Служба має офіційний дозвіл на виконання робіт з дезінфекції, дезінсекції та дератизації приміщень, з правом видачі відповідних висновків і підтверджуючої документації.