Дезінсекція від комах (тарганів та клопів) в Києві

Дезінсекція від комах (тарганів та клопів) в Києві

Для знезараження квартири або захисту від шкідників комерційних об’єктів спеціалізовані компанії надають послуги: дезінфекція, дезінсекція, дератизація. Дезінсекція в Києві – комплекс заходів, спрямованих на знищення певної популяції шкідливих для людини комах або відразу декількох їх видів.

Значення дезінсекції

Поруч з людиною живуть десятки різновидів комах, паразитуючих або просто доставляючих дискомфорт. Це блохи, таргани, клопи, кліщі, мурашки та ін. Вони переносять інфекції, псують продукти і товари, заважають нормально жити та відпочивати. При відсутності реагування на появу шкідників їх колонії стрімко розмножуються. У багатоквартирних будинках  це може стати причиною зараження сусідніх квартир.

При появі перших особин багато хто намагається позбутися від тарганів, від клопів, бліх самостійно: саморобними пастками, відлякувачами або інсектицидами. Перші 2 способи сумнівні по ефективності, останній при недотриманні техніки безпеки може призвести до отруєннями і порушенням в оточуючому навколишньому середовищі. Оптимальний метод боротьби з навалою комах – професійна дезінсекція квартири в Києві або будь-яких інших приміщень.

Фахівці запропонують найефективніший шлях вирішення проблеми:

 • обстеження приміщення;
 • виявлення виду комах і методу їх знищення;
 • підбір засобів з урахуванням розміру популяції;
 • використання сучасного обладнання;
 • дотримання запобіжних заходів для мешканців будинків.

Професійні дезінсектор при виборі методу враховують безліч чинників для оптимального балансу між винищенням комах і виправданим збитком навколишньому середовищу, а також ризиками для здоров’я людини.

Види дезінсекції

Залежно від об’єкта обробки дезінсекція може бути декількох видів:

 • медична – багатьом може здатися, що це для клінік, лікарень, пологових будинків, санаторіїв та інших медичних установ – ні, медична дезінсекція відрізняється від інших тим, що впроваджується при лабораторному виявленні збудника хвороби, який можуть переносити синантропні комахи;
 • ветеринарна – в ветлікарнях і притулках для тварин, оскільки вони є переносниками комах;
 • сільськогосподарська – на полях і в садах для знищення шкідників, які паразитують на рослинах і псують урожай;
 • побутова – при обробці житлових і громадських будівель і прилеглої до них території;
 • виробнича – на об’єктах харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування, продуктових складах.

У спеціалізованій організації доступні будь-які види, способи і методи дезінсекції приміщень.

Способи та методи дезінсекції

Обробки при появі паразитів можуть бути плановими (системними) або на вимогу – в залежності від зазначеного в договорі способу. Всього їх буває 2:

Профілактичні заходи. Включають в себе санітарно-гігієнічні (особиста гігієна, прибирання, застосування заходів з моніторингу шкідників через контрольні критичні точки та ін.) І санітарно-технічні (закладення щілин, правильне планування, сітки і ін.) Вимоги.

Винищувальні заходи. Полягають у знищенні членистоногих на всіх стадіях розвитку, виявлення та обробка місць розмноження і проникнення в приміщення.

Для боротьби зі шкідниками використовуються механічні (сітка, липка папір), біологічні (феромони, бактеріальні препарати), фізичні (окріп, виморожування, ультразвук), хімічні (інсектициди) методи. Для вибору найефективнішого представник компанії робить обстеження і пропонує замовнику варіанти.

При високій зараженості і необхідності 100% успіху застосовуються сучасні хімічні препарати – інсектоакарициди.

Дезінсекція на різних об’єктах

Вибір засобів і методів обробки залежить від виду комах, розмірів популяції, типу об’єкта. У різних будівлях дезінсекція проводиться з урахуванням особливостей інтер’єрів, наявності меблів і устаткування, необхідної безпеки в залежності від специфіки об’єкта:

Харчові. Найчастіше заражені тарганами, мурахами, мухами, а також шкідниками: міль, дрозофіла фруктова. Місця існування: задні панелі холодильників, ємності для відходів, плити, кухонні шафи, ящики з продуктами та інші.

Лікувальні, житлові, офісні. Тут зустрічаються практично всі членистоногі-поліфаги і кровосисні. Місця існування: меблі, електронагрівальна апаратура, сантехнічне обладнання.

Комунальні. Для лазень, перукарень та інших об’єктів характерно зараження тарганами, цвіркунами, мурахами. Місця концентрації: дерев’яна обшивка приміщень, щілини, тріщини, санітарно-технічне обладнання.

Дезінсекція квартири, дитячих, харчових, лікувальних, офісних приміщень проводиться після попередньої підготовки. Всі продукти і посуд видаляють в інше приміщення, а при неможливості – щільно закривають. Відсувають меблі від стін, забезпечуючи доступ дезінсектору по всіх кутках об’єкту.

Напередодні обробки і після її проведення деякі поверхні (консультаційний супровід служби стосовно підготовки та прибирання, в залежності від застосування певного обладнання та виду засобу) ретельно миють і провітрюють приміщення.

Про тривалості обробки і провітрювання консультацію також дає фахівець – терміни залежать від препарату.

Переваги звернення до професіоналів

Поява навіть однієї особини комахи-паразита – сигнал до ретельного обстеження приміщення і виявлення шляхів проникнення шкідника.

Одна самка таргана протягом дорослого життя (5-7 міс.) Здатна дати потомство в кількості 120-360 особин.

Самостійно в певному обсязі можна позбутися від дорослих комах, однак знищити все місця проживання (кладки яєць) і провести повноцінну профілактику під силу тільки кваліфікованим фахівцям.

У профільній організації нададуть:

 • Офіційний договір із зазначенням термінів проведення обробки і твердою ціною на послуги.
 • Останні розробки в області інсектицидів та інноваційного обладнання для обробки.
 • Безкоштовну консультацію про способи профілактики і гарантію на ефективність робіт.

Дезінсекція хімічним методом від професіоналів – оптимальний шлях вирішення проблеми. Спеціаліст виконає всі роботи з дотриманням техніки безпеки, проінструктує про подальші дії і дасть відповіді на всі запитання.