0-800-507-727

Загальна інформація про ЗПТ

Наркоманія – психічний розлад, зумовлений залежністю від наркотичного засобу або психотропної речовини внаслідок зловживання ними.

Опіоїдна залежність – складний стан здоров’я, який часто вимагає довгострокового лікування та догляду. При використанні забрудненого інструментарію для введення наркотичних речовин, цей стан може бути пов’язано з високим ризиком ВІЛ-інфікування. Лікування наркотичної залежності – важлива стратегія в процесі поліпшення добробуту й соціального функціонування людей з опіоїдною залежністю, а також, – зниження наслідків для здоров’я і соціальних наслідків, включаючи ВІЛ-інфекцію.

Оскільки просте ефективне лікування наркоманії відсутнє, повинні бути доступні різноманітні варіанти лікування наркотичної залежності. Замісна підтримувальна терапія – одна з можливостей ефективного лікування наркоманії, що викликана опіоїдною залежністю. Ця терапія дозволяє зменшити високу вартість опіоїдної залежності людям, їхнім родинам і суспільству в цілому, знижуючи показники використання героїну, а також зменшити кількість пов’язаних з цим смертельних випадків, ризикованого відносно зараження ВІЛ поведінки та злочинної діяльності.

Замісна підтримувальна терапія – критичний компонент підходів в управлінні опіоїдної залежності та профілактики ВІЛ-інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків, заснований на взаємодії із спільнотою. Надання замісної підтримувальної терапії – кероване доказовими дослідженнями і підтримане адекватною оцінкою, навчанням та акредитацією – слід розглядати як важливий варіант лікування у спільнотах з високою поширеністю опіоїдної залежності, особливо в тих, в яких ін’єкції опіоїдів створюють споживачам ін’єкційних наркотиків небезпеку зараження ВІЛ та іншими вірусами, що містяться в крові.

Наші партнери