0-800-507-727

Новини

08.12.2015

Національна Гаряча Лінія з питань ЗПТ, фонд “Надія та Довіра” є партнерами кампанії по боротьбі з корупцією, яку проводить Глобальний фонд.

 1

Глобальний фонд закликає Україну виступити проти корупції

 

У зв’язку з Міжнародним днем ​​боротьби з корупцією, який відзначається 9 грудня, Офіс Генерального інспектора Глобального фонду розпочинає кампанію з підвищення обізнаності про шахрайство і зловживання в Україні. Кампанія, проведена під гаслом «Повідомляю зараз!», має на меті заохотити людей інформувати про будь-яких порушеннях, які перешкоджають наданню ліків, предметів медичного призначення та послуг людям, які їх потребують.

 

До теперішнього часу Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією виплатив Україні 459179969 дол. США. Реалізація у співпраці з партнерами програм, що фінансуються Глобальним фондом, дозволила досягти таких результатів: 66000 чоловік, що живуть з ВІЛ, отримують в даний час антиретровірусну терапію; виявлено та проліковано 49400 випадків туберкульозу.

 

Мета кампанії в Україні полягає у проведенні боротьби проти корупції в секторі охорони здоров’я, зокрема в центрах зниження шкоди, які надають опіоїдну замісну терапію людям, що вживають ін’єкційні наркотики. Кампанія буде заохочувати людей повідомляти про випадки, коли вони змушені платити за одержання ліків і послуг, фінансованих Глобальним фондом.

 

«Глобальний фонд проявляє абсолютну нетерпимість по відношенню до правопорушень і прагне забезпечити відповідальне та ефективне використання його інвестицій, – сказав Мухамаду діагн, Генеральний інспектор. – Порушення основних прав людини відбувається, коли люди змушені платити, щоб отримати лікування, яке повинно їм надаватися безкоштовно ».

 

Кампанія буде орієнтована на центри зменшення шкоди у всій країні. Кампанія буде проводитися за участю засобів масової інформації і супроводжуватися поширенням брошур і плакатів, присвячених стратегічним напрямкам діяльності. Офіс Генерального інспектора Глобального фонду буде працювати в тісній взаємодії з партнерами, наприклад Національної Гарячої Лінією з питань замісної підтримувальної терапії, групами громадянського суспільства, такими як організація «Трансперенсі інтернешнл», і організаціями, які беруть участь у реалізації грантів.

 

«Запобігання корупції в рамках фінансованих Глобальний фонд програм має велике значення. – Сказав Джордж Сакварелідзе, менеджер портфоліо Фонду по Україні. – Ця кампанія, проведена спільно з нашими партнерами в країні, сприятиме підвищенню впливу наших програм на поліпшення стану здоров’я народу України ».

 

Крім України, Офіс Генерального інспектора вибрав для проведення своєї експериментальної антикорупційної кампанії також Кот-д’Івуар і Малаві. У 2016 році кампанія буде проведена і в ряді інших країн.

 

Відвідайте веб-сайт кампанії «Повідомляю зараз!» (I Speak Out Now!) За адресою: www.ispeakoutnow.org.

Наші партнери