0-800-507-727

Новини

07.09.2015

На початку вересня на Гарячу Лінію звернулись пацієнти

На початку вересня на Гарячу Лінію звернулись пацієнти, що отримують препарат в м. Мелітополь Запорізької області на сайті ЗПТ на базі КУ «Мелітопольський психіатричний диспансер», зі скаргою про те, що під час видачі препарату ЗТ в кабінеті видачі були присутні представники ДБНОН. На питання про мету їх находження на сайті була отримана відповідь, що вони «перешкоджають виносу препарату ЗТ», після чого зажадали у медсестри базу на всіх пацієнтів, але вона відмовила в наданні такої інформації і запропонувала прийти наступного дня, коли буде присутній головний нарколог сайту.

За нашим запитом до БО «Благодійний фонд «Все можливо» було проведено збір інформації з метою отримання об’єктивних даних.

Після чого з працівниками ДБНОН було проведено робочу зустріч, де були проведені роз’яснення з законодавчої бази, що регулює права пацієнтів ЗПТ, повідомлено про неприпустимість знаходження представників міліції в кабінеті прийому препарату та неможливості надання інформації, яка є медичною таємницею, а також роз’яснено порядок звернення з робочими питаннями.

Пацієнтів ЗПТ було проінформовано про захист прав від неправомірних дій міліції.

Наші партнери